به وبسایت اصفهان خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان خوش آمدید
تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان در محل

از شناخته شده ترین و بهترین مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان می توان اصفهان خدمات را نام برد. تخصص و دانش ویژه ی اصفهان خدمات در زمینه ی تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع ظرفشویی، باعث تمایز این مجموعه با دیگر رقبا شده است. امروزه انواع و اقسام ابزار و وسایل از جمله ماشین ظرفشویی ها برای آسان تر کردن زندگی انسان ها به وجود آمده. از طرفی استفاده روزانه و مستمر از این وسایل، امکان به وجود آمدن خرابی و اختلال در آنها را بالا می برد. و این خرابی می تواند در کارهای روزمره اخلال ایجاد کند.

با توجه به پیچیده بودن ساختار ماشین ظرفشویی ها، بهتر است برای اجتناب از هزینه اضافی، تعمیرات آنها را به یک تیم متخصص و حرفه ای بسپارید. در صورتی که به دنبال یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان هستید، ما اصفهان خدمات را به شما پیشنهاد می کنیم. برای آشنایی با خدمات این مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان با ما همراه باشید.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان

اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان، مفتخر است که با بهره گیری از نیروی متخصص و تعلیم دیده و همچنین با هزینه ای پایین، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. اصفهان خدمات در جهت خدمات به مردم، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات به بهترین شکل ممکن است. یکی از دلایل تمایز تعمیرگاه مجاز اصفهان خدمات با مجموعه های مشابه، امکان حضور تعمیرکار در محل مورد نظر مشتری است. به این دلیل که جابجایی ماشین ظرفشویی ممکن است آسیب بیشتری به آنها وارد کند و وقت مشتری را بگیرد.

همچنین حضور تعمیرکار در محل باعث می شود مشتری بتواند به صورت مستقیم بر روند کار نظارت داشته باشد. اصفهان خدمات به عنوان یکی از برترین مرکز تعمیرات ظرفشویی در اصفهان، با امکان تعمیر ماشین ظرفشویی در محل، هزینه های اضافی جابجا کردن وسیله را کاهش می دهد و خیال مشتریان را بابت جابجایی راحت می کند. ارائه ی خدمات تخصصی به مشتری و استفاده از افراد با تخصص باعث شده اصفهان خدمات به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان شناخته شود.

مشتریان در اصفهان خدمات این امکان را دارند که زمان حضور تعمیرکار برای تعمیر وسیله خود را تعیین کنند. همین که مشتری با اصفهان خدمات تماس گرفته و ایراد وسیله خود را شرح دهد، تعمیرکار تخصصی ماشین ظرفشویی برای تعمیر در محل حاضر می شود. همچنین کلیه خدماتی که این مرکز ارائه می دهد، دارای گارانتی می باشد.

هزینه سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

دستمزد های اصفهان خدمات کاملا منطبق با نرخی است که توسط اتحادیه تصویب شده و هزینه دیگری از مشتری گرفته نخواهد شد. همچنین گاهی اوقات مجموعه اصفهان خدمات تخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. با مراجعه به این مجموعه، مشتریان قادر خواهد بود از امکانات ویژه ی این مجموعه بهره مند شوند. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نخستین و مهم ترین ویژگی اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان، استفاده کردن از قطعات با کیفیت بالا و اورجینال برای عوض کردن قطعات دارای ایراد است.
 2. پایین تر بودن هزینه های مجموعه ی اصفهان خدمات نسبت به مجموعه های مشابه.
 3. در این مجموعه تعمیرکار قبل از شروع به کار خود، هزینه های احتمالی تعمیر ماشین ظرفشویی را تخمین می زند. و این مسئله باعث می شود مشتری بتواند بهتر تصمیم بگیرد.
 4. دلیل موفقیت روزافزون این نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان این است که همواره تلاش می کند با ارائه ی خدمات بهتر به مشتری، رضایت او را جلب کند.
 5. یکی دیگر از مزیت های اصفهان خدمات این است که پس از ثبت درخواست مشتری جهت تعمیر ماشین ظرفشویی، به او مشاوره ی رایگان می دهد که باعث رضایت و آسودگی خاطر بیشتر مشتریان شده است.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در تعمیرگاه ماشین ظرفشویی اصفهان خدمات

برای ثبت کردن درخواست اعزام تعمیرکار از تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی اصفهان خدمات مراحل زیر باید طی شود:

 1. ابتدا با یکی از شماره تماس هایی که در سایت مجموعه ی اصفهان خدمات قرار گرفته است، تماس بگیرید.
 2. ایراد ماشین ظرفشویی خود را برای کارشناس مربوطه توضیح دهید تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره بدهند. پس از آن، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.
 3. تعمیرکار متخصص و دوره دیده اصفهان خدمات، در زمان و مکانی که شما معین می کنید، حاضر می شود. هزینه ای تعمیر ماشین ظرفشویی شما را برآورد میکند و پس از موافقت شما با هزینه ی تعمیرات و روند آن، کار خود را آغاز می کند.
 4. بعد از تمام شدن کار و مطمئن شدن شما از رفع ایراد ماشین ظرفشویی تان، دستمزد تعمیرکار را به او می پردازید. کیفیت بالای ارائه ی خدمات مجموعه ی اصفهان خدمات و همچنین رضایت مندی مشتریان، باعث شده همواره در حوزه ی کاری خود بهترین باشد.

علل برتری نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان خدمات نسبت به برخی مراکز

 • امکان ارائه ی خدمت در ۲۴ ساعت شبانه روز.
 • استفاده کردن از قطعات و لوازم جانبی اورجینال و با کیفیت بالا برای جایگزینی با قطعات خراب و آسیب دیده ظرفشویی.
 • امکان حضور یافتن تعمیرکار در محل و زمانی که مشتری مایل است که این امر موجب می شود مشتری در زمانی که کار در حال انجام است، ناظر بر انجام کار باشد. و از بابت ماشین ظرفشویی خود، نگرانی نداشته باشد.
 • ایرادات ناچیز نهایتا تا ۲ ساعت رفع می شود.
 • اصفهان خدمات به مشتریان خود ضمانت نامه کتبی سه ساله ارائه می دهد که خصوصیت بارز و با اهمیت ترین ویژگی این مجموعه است.
 • سر وقت حاضر شدن تعمیرکاران مجموعه ی اصفهان خدمات که باعث صرفه جویی در وقت مشتری می شود.
 • درصورتی که بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی، اگر دستگاه مجددا دچار مشکل شد تعمیرکاران مجموعه اصفهان خدمات به صورت کاملا رایگان، دوباره آن را بررسی و تعمیر می کنند. با توجه به خدمات فوق العاده ی این مجموعه،  مشتریان این امکان را دارند که با خیال راحت از اصفهان خدمات به عنوان کی از مطمئن ترین و بهترین نمایندگی های مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان، برای تعمیر ظرفشویی آسیب دیده ی خود استفاده کنند. کافی است تنها یک بار از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

ویژگی های پرسنل این مرکز تعمیر ظرفشویی در اصفهان

کلیه ی اعضا و کارکنان مجموعه ی اصفهان خدمات، دوره های آموزشی تخصصی تعمیر انواع ظرفشویی در انواع برند را در مراکز معتبر گذرانده و کار خود را آغاز کرده اند. استفاده ی این مجموعه از نیروهای متخصص، باعث شده مشتریان همواره رضایت خاطر داشته باشند. و اصفهان خدمات را به آشنایان خود نیز معرفی کنند. این تعمیرگاه مجاز، امکان دسترسی شما به برترین کارشناسان و متخصصین را فراهم نموده است. شما می توانید به سادگی از طریق شماره تماس هایی که در سایت در اختیار شما قرار گرفته، با ما ارتباط برقرار کنید. و با دراختیار گذاشتن ایرادات ماشین ظرفشویی خود، اطلاعات کامل تر و دقیق تری دریافت کنید.

متداول ترین تعمیرات در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در اصفهان

متداول ترین تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی در اصفهان

برطرف نمودن مشکل برد در ماشین ظرفشویی در اصفهان

از آنجایی که تعمیر برد کاملا تخصصی است و به یک سری قطعات الکترونیکی و دستگاه شبیه ساز نیاز می باشد، لذا در منزل مشکل آن رفع نمی شود. خدمات تعمیر برد شامل تعویض IC ها و تعمیرات مدار فرمان، مدار نویز و منبع تغذیه می باشد.

تعمیر مشکل جت پمپ در دستگاه در اصفهان

گاهی اوقات جت پمپ دستگاه توسط تعمیرکاران تعمیر می گردد و نیاز به تعویض ندارد. ولی در صورتیکه فرسوده و خراب باشد، به طوری که به قطعات دیگر ماشین نیز صدمه بزند، باید حتماً تعویض گردد. به طور کلی تعمیرکار بعد از بررسی دستگاه تشخیص می ‌دهد که جت پمپ باید ترمیم شود یا اینکه تعویض آن صورت پذیرد.

البته اولویت کار اصفهان خدمات بعنوان نمایندگی تعمیر ظرفشویی در اصفهان، تعمیر و ترمیم قطعه می باشد. ولی اگر فقط برای مدت زمان کوتاهی کارساز باشد، فایده ای ندارد و برای کیفیت کار تعمیرات که دوباره خرابی مجدد پیش نیاید، آن را به بهترین نحو با قطعات استاندارد و اورجینال تعویض می نمایند.

برطرف نمودن نشتی و آبریزی

در حقیقت مشکل نشتی و آبریزی ماشین ظرفشویی به ظاهر ساده می باشد. ولی باید بدانید که این مورد یک مشکل اساسی است و باید رفع گردد. به طور کلی اگر آبریزی دستگاه مربوط به اتصالات باشد، به آسانی در منزل برطرف می‌ شود. اما در صورتی که آبریزی از بدنه دستگاه باشد، یعنی دچار پوسیدگی می باشد و باید چند بار بعد از رفع مشکل چک شود و تعمیرکار اطمینان حاصل نماید که در قسمت های دیگر ماشین ظرفشویی مشکلی پیش نمی ‌آید.

ناگفته نماند که این پوسیدگی بیشتر در کف دستگاه ایجاد می ‌شود که در صورت مشاهده باید آن را به نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان منتقل نمایید.

ایرادات رایج در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان

ایرادات رایج در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان

هرچقدر که ماشین ظرفشویی شما برند باکیفیتی باشد، باز هم ممکن است در عملکرد آن اختلال پیش آید که به آن اشاره می نماییم. حواستان باشد در هنگام بروز هر گونه مشکلی در دستگاه خود، در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی اصفهان خدمات تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی به وجود می ‌آید، روشن نشدن دستگاه می باشد. معمولاً این مشکل به آسانی برطرف می گردد و باید برای رفع آن، مواردی مانند مدار برق دستگاه، قفل درب و سوئیچ آن، بسته بودن کامل درب، برد و لوله و لوله تخلیه را بررسی نمود. زمانی که ایراد به وجود آمده رفع گردد، ماشین ظرفشویی شما روشن می شود.

کثیف ماندن ظروف بعد از اتمام شستشو در ماشین ظرفشویی

اگر بعد از شستشوی ظرف ها در ماشین ظرفشویی متوجه شدید که ظروف شسته نشده‌ اند، باید به دنبال علت آن باشید. در ادامه چند علت اصلی را در این مورد بیان می نماییم.

 • عدم ورود آب به دستگاه

یکی از دلایل اصلی کثیف ماندن ظروف بعد از شستشو، عدم ورود آب به دستگاه می باشد که در این صورت باید دریچه های ورودی آب از قبیل شیر برقی، ماشین ظرفشویی، شیلنگ و شیر ورودی آب مورد بررسی قرار گیرد.

 • عدم تخلیه دستگاه

احتمال دیگری نیز برای کثیف ماندن ظرف ها بعد از شستشو وجود دارد، مثلاً ممکن است که آب به دستگاه ورود پیدا کرده باشد ولی تخلیه انجام نشده باشد. یعنی مشکل از شیلنگ تخلیه است که مسدود شده و یا چاه فاضلاب منزل شما پر است.

 • خرابی پمپ تخلیه

خرابی پمپ تخلیه موجب می شود که دستگاه به درستی کار نکند و برای رفع آن باید بررسی های لازم توسط تعمیرکار ماشین ظرفشویی در اصفهان صورت پذیرد.

 • برخورد بازوهای آب پاش دستگاه به ظروف

در صورتی که بازوهای آب پاش دستگاه به ظروف برخورد نمایند، ظرف ها شسته نمی ‌شوند و مانند قبل کثیف می مانند.

متوقف شدن و خاموشی ماشین ظرفشویی هنگام کار

علت توقف ماشین ظرفشویی در حین کار می تواند به دلایلی همچون باز بودن درب دستگاه، وجود مشکل در برق دستگاه، خرابی برد الکترونیکی، مشکل در فیوز حرارتی که عمل برق رسانی به موتور و برد را برعهده دارد و غیره رخ دهد. در این وضعیت، در صورت خرابی برد دستگاه بایستی اقدام به تعمیر یا تعویض آن نمایید. توصیه می شود در صورت عدم تخصص لازم، حتما با تعمیرگاه های مجاز در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان مانند اصفهان خدمات تماس حاصل نمایید..

ایجاد سر و صدای غیر طبیعی توسط ماشین ظرفشویی

مشکل سر و صدای زیاد دستگاه می تواند به علت فرسودگی پروانه ها یا خرابی آنها، مسدود شدن تیغه به علت باقیمانده های مواد غذایی، معیوب بودن بلبرینگ بازو، چیدن نادرست ظروف در ماشین، گیر کردن اجسام و مواد غذایی در پروانه بالایی دستگاه، لق بودن بازوهای آبپاش و غیره باشد.

نشتی آب دستگاه

در بعضی مواقع در حین کار کردن ماشین ممکن است با نشتی آب دستگاه مواجه گردید و با دیدن کف آشپزخانه متوجه این مشکل شوید. این مسئله می تواند به علت ترک خوردگی درب دستگاه باشد که بایستی جهت رفع آن، جوش پلاستیکی انجام شود. یا اگر پارگی واشر سبب بروز این عیب گردد، باید آن را تعویض نمود. از دیگر دلایلی که نشتی آب دستگاه را منجر می شود می توان به سوراخ بودن شیلنگ تخلیه، چیدن نادرست ظروف در دستگاه، استفاده بیش از اندازه از مواد شوینده، بیش از حد پر نمودن دستگاه با ظروف، وجود شکاف در شیلنگ ورودی آب، گیر کردن سوئیچ شناور و غیره اشاره کرد.

وجود مشکل در عملکرد دستگاه

وجود ایرادی در پنل کنترل و همچنین مشکل در سیم پیچ می تواند این عیب را در پی داشته باشد.

متوقف شدن دستگاه و عدم کار کردن آن

ماشین ظرفشویی می تواند به خاطر مسائلی همچون اشکال در فیوز حرارتی دستگاه یا معیوب بودن کلید درب و یا برد کنترل اصلی از قبیل نرسیدن برق به اجزای دستگاه، دچار این مشکل گردد.

ایجاد اختلال در عملکرد برنامه های شستشو

یکی از علت هایی که سبب ایجاد اختلال در کارکرد برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی می گردد، وجود مشکل در تایمر دستگاه است که می تواند سبب عدم اتصال جریان برق به اجزای آن شود. توصیه می شود در صورت عدم تخصص کافی، از دستکاری خودسرانه دسگاه پرهیز نمایید و فورا با تعمیرگاه های مجاز و معتبر در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان تماس حاصل نمایید..

وجود مشکل در قفل درب

از دیگر ایراداتی که می تواند برای ماشین ظرفشویی رخ دهد، وجود مشکل در قفل درب در شروع کار دستگاه می باشد.

ارائه نکاتی جهت نگهداری و استفاده از ماشین ظرفشویی

شما با بکارگیری نکات زیر در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی خود می توانید طول عمر آن را افزایش داده و سبب بهبود کارایی آن گردید.

 • اقدام به تمیز کردن مرتب فیلتر ماشین نمایید.
 • از پر کردن بیش از حد دستگاه خودداری کنید.
 • سعی کنید نمک های مناسب ماشین ظرفشویی خود را به کار گیرید.
 • اگر لاستیک درب و چفت ماشین ظرفشویی دچار پوسیدگی و فرسودگی شد، با نمایندگی های تعمیرات ماشین ظرفشویی در اصفهان تماس برقرار نمایید.
 • برنامه شستشوی دستگاه را متناسب با میزان کثیفی ظروف انتخاب نمایید.
 • با توجه به مدل دستگاه خود اقدام به استفاده از شوینده های با کیفیت و استاندارد کنید.
 • در صورت وجود نشتی در دستگاه آن را حتماً جدی بگیرید.
 • اقدام به پاک کردن باقیمانده های غذا تا جای ممکن از روی ظروف نمایید تا از این طریق از انسداد پمپ و سایر شیلنگ های ماشین جلوگیری کنید.
Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس