به وبسایت اصفهان خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان خوش آمدید
تعمیرات مایکروفر و سولاردام در اصفهان

مرکز تعمیرات مایکروفر و سولاردام در اصفهان در محل

از شناخته شده ترین و بهترین مراکز تعمیرات مایکروفر در اصفهان می توان اصفهان خدمات را نام برد. تخصص و دانش ویژه ی اصفهان خدمات در زمینه ی تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع مایکروویو، باعث تمایز این مجموعه با دیگر رقبا شده است. امروزه انواع و اقسام ابزار و وسایل از جمله ماکروفر ها برای آسان تر کردن زندگی انسان ها به وجود آمده. از طرفی استفاده روزانه و مستمر از این وسایل، امکان به وجود آمدن خرابی و اختلال در آنها را بالا می برد. و این خرابی می تواند در کارهای روزمره اخلال ایجاد کند.

با توجه به پیچیده بودن ساختار مایکروفر ها، بهتر است برای اجتناب از هزینه اضافی، تعمیرات آنها را به یک تیم متخصص و حرفه ای بسپارید. در صورتی که به دنبال یک نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اصفهان هستید، ما اصفهان خدمات را به شما پیشنهاد می کنیم. برای آشنایی با خدمات این مرکز تعمیر ماکروفر در اصفهان با ما همراه باشید.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اصفهان

اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اصفهان، مفتخر است که با بهره گیری از نیروی متخصص و تعلیم دیده و همچنین با هزینه ای پایین، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. اصفهان خدمات در جهت خدمات به مردم، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات به بهترین شکل ممکن است. یکی از دلایل تمایز تعمیرگاه مجاز اصفهان خدمات با مجموعه های مشابه، امکان حضور تعمیرکار در محل مورد نظر مشتری است. به این دلیل که جابجایی مایکروفر ممکن است آسیب بیشتری به آنها وارد کند و وقت مشتری را بگیرد.

همچنین حضور تعمیرکار در محل باعث می شود مشتری بتواند به صورت مستقیم بر روند کار نظارت داشته باشد. اصفهان خدمات به عنوان یکی از برترین مرکز تعمیرات مایکروویو در اصفهان، با امکان تعمیر مایکروفر در محل، هزینه های اضافی جابجا کردن وسیله را کاهش می دهد و خیال مشتریان را بابت جابجایی راحت می کند. ارائه ی خدمات تخصصی به مشتری و استفاده از افراد با تخصص باعث شده اصفهان خدمات به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات مایکروفر در اصفهان شناخته شود.

مشتریان در اصفهان خدمات این امکان را دارند که زمان حضور تعمیرکار برای تعمیر وسیله خود را تعیین کنند. همین که مشتری با اصفهان خدمات تماس گرفته و ایراد وسیله خود را شرح دهد، تعمیرکار تخصصی ماکروویو برای تعمیر در محل حاضر می شود. همچنین کلیه خدماتی که این مرکز ارائه می دهد، دارای گارانتی می باشد.

هزینه تعمیر ماکروفر در اصفهان

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماکروفر در اصفهان

دستمزد های اصفهان خدمات کاملا منطبق با نرخی است که توسط اتحادیه تصویب شده و هزینه دیگری از مشتری گرفته نخواهد شد. همچنین گاهی اوقات مجموعه اصفهان خدمات تخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. با مراجعه به این مجموعه، مشتریان قادر خواهد بود از امکانات ویژه ی این مجموعه بهره مند شوند. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نخستین و مهم ترین ویژگی اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات ماکروفر در اصفهان، استفاده کردن از قطعات با کیفیت بالا و اورجینال برای عوض کردن قطعات دارای ایراد است.
 2. پایین تر بودن هزینه های مجموعه ی اصفهان خدمات نسبت به مجموعه های مشابه.
 3. در این مجموعه تعمیرکار قبل از شروع به کار خود، هزینه های احتمالی تعمیر مایکروفر را تخمین می زند. و این مسئله باعث می شود مشتری بتواند بهتر تصمیم بگیرد.
 4. دلیل موفقیت روزافزون این نمایندگی تعمیر مایکروفر در اصفهان این است که همواره تلاش می کند با ارائه ی خدمات بهتر به مشتری، رضایت او را جلب کند.
 5. یکی دیگر از مزیت های اصفهان خدمات این است که پس از ثبت درخواست مشتری جهت تعمیر مایکروفر، به او مشاوره ی رایگان می دهد که باعث رضایت و آسودگی خاطر بیشتر مشتریان شده است.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در تعمیرگاه مایکروفر اصفهان خدمات

برای ثبت کردن درخواست اعزام تعمیرکار از تعمیرگاه مجاز مایکروفر اصفهان خدمات مراحل زیر باید طی شود:

 1. ابتدا با یکی از شماره تماس هایی که در سایت مجموعه ی اصفهان خدمات قرار گرفته است، تماس بگیرید.
 2. ایراد مایکروفر خود را برای کارشناس مربوطه توضیح دهید تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره بدهند. پس از آن، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.
 3. تعمیرکار متخصص و دوره دیده اصفهان خدمات، در زمان و مکانی که شما معین می کنید، حاضر می شود. هزینه ای تعمیر ماکروفر شما را برآورد میکند و پس از موافقت شما با هزینه ی تعمیرات و روند آن، کار خود را آغاز می کند.
 4. بعد از تمام شدن کار و مطمئن شدن شما از رفع ایراد مایکروفر تان، دستمزد تعمیرکار را به او می پردازید. کیفیت بالای ارائه ی خدمات مجموعه ی اصفهان خدمات و همچنین رضایت مندی مشتریان، باعث شده همواره در حوزه ی کاری خود بهترین باشد.

علل برتری نمایندگی تعمیر ماکروفر اصفهان خدمات نسبت به برخی مراکز

 • امکان ارائه ی خدمت در ۲۴ ساعت شبانه روز.
 • استفاده کردن از قطعات و لوازم جانبی اورجینال و با کیفیت بالا برای جایگزینی با قطعات خراب و آسیب دیده مایکروویو.
 • امکان حضور یافتن تعمیرکار در محل و زمانی که مشتری مایل است که این امر موجب می شود مشتری در زمانی که کار در حال انجام است، ناظر بر انجام کار باشد. و از بابت مایکروفر خود، نگرانی نداشته باشد.
 • ایرادات ناچیز نهایتا تا ۲ ساعت رفع می شود.
 • اصفهان خدمات به مشتریان خود ضمانت نامه کتبی سه ساله ارائه می دهد که خصوصیت بارز و با اهمیت ترین ویژگی این مجموعه است.
 • سر وقت حاضر شدن تعمیرکاران مجموعه ی اصفهان خدمات که باعث صرفه جویی در وقت مشتری می شود.
 • درصورتی که بعد از تعمیر ماکروویو، اگر دستگاه مجددا دچار مشکل شد تعمیرکاران مجموعه اصفهان خدمات به صورت کاملا رایگان، دوباره آن را بررسی و تعمیر می کنند. با توجه به خدمات فوق العاده ی این مجموعه،  مشتریان این امکان را دارند که با خیال راحت از اصفهان خدمات به عنوان کی از مطمئن ترین و بهترین نمایندگی های مجاز تعمیرات مایکروفر در اصفهان، برای تعمیر مایکروویو آسیب دیده ی خود استفاده کنند. کافی است تنها یک بار از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

ویژگی های پرسنل این مرکز تعمیر مایکروویو در اصفهان

کلیه ی اعضا و کارکنان مجموعه ی اصفهان خدمات، دوره های آموزشی تخصصی تعمیر انواع مایکروویو در انواع برند را در مراکز معتبر گذرانده و کار خود را آغاز کرده اند. استفاده ی این مجموعه از نیروهای متخصص، باعث شده مشتریان همواره رضایت خاطر داشته باشند. و اصفهان خدمات را به آشنایان خود نیز معرفی کنند. این تعمیرگاه مجاز، امکان دسترسی شما به برترین کارشناسان و متخصصین را فراهم نموده است. شما می توانید به سادگی از طریق شماره تماس هایی که در سایت در اختیار شما قرار گرفته، با ما ارتباط برقرار کنید. و با دراختیار گذاشتن ایرادات ماکروفر خود، اطلاعات کامل تر و دقیق تری دریافت کنید.

مراحل درخواست تعمیرکار جهت تعمیرات مایکروفر در اصفهان

متداول ترین مشکلات در تعمیرات مایکروویو و سولاردم در اصفهان

در بعضی مواقع ماکروفر یا سولاردم شما دچار اختلال می گردد و در استفاده از آن جهت تهیه غذای سریع دچار مشکل می‌ شوید. در این شرایط باید برای رفع مشکل، با نمایندگی تعمیرات ماکروویو در اصفهان تماس بگیرد تا کارشناسان راهنمایی های لازم را ارائه نمایند. ممکن است در هنگام استفاده از مایکروفر مشکلاتی رخ دهد که در ادامه به بیان آنها می پردازیم.

 • خاموشی دستگاه مایکروفر در حین کار به طور ناگهانی

در بعضی مواقع احتمال دارد که دستگاه به طور ناگهانی در حین کار خاموش گردد. در حقیقت بروز این مشکل بسیار آزار دهنده است و معمولا به علت یک سری عوامل از جمله خرابی قفل درب دستگاه، اختلال در فن موتور، خرابی ترانسفورمر و فرسودگی قطعات مختلف مانند سوئیچ و خازن روی می دهد. ناگفته نماند که خازن یکی از قطعه های بسیار حساس مایکروویو است که برای تعمیر یا تعویض آن به تخصص بالایی نیاز می باشد. و باید حتما توسط تعمیرکار ماهر از تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی در اصفهان مانند اصفهان خدمات بررسی گردد.

 • گرم نشدن غذا در دستگاه مایکروفر و سولاردام

یکی از مشکلات متداول که ممکن است در دستگاه مایکروفر رخ دهد، گرم نشدن غذا می باشد. از دلایلی که برای این مشکل می‌ توان به آن اشاره نمود، ایرادات مربوط به مگنترون، سوختگی دیود دستگاه، خرابی درب مایکروفر و فرسودگی خازن می باشد که باید حتماً توسط تکنسین حرفه ‌ای در این زمینه در اصفهان تعمیر گردد.

 • دود کردن ماکروفر و سولاردام

معمولا به علت کثیفی دیواره های داخلی مایکروفر یا کانال فوقانی آن، مشکل دود کردن دستگاه به وجود می آید.

 • نچرخیدن سینی دستگاه در هنگام گرم کردن غذا

به طور کلی چرخیدن سینی ماکروفر موجب گرم شدن یکنواخت غذا می گردد. از این رو، اگر سینی دستگاه به درستی نچرخد، گرم نمودن غذا موجب اختلال می‌ گردد و حتی ممکن است که یک قسمت آن بسوزد. این مشکل علت ‌های مختلفی دارد که یکی از آنها، خرابی موتور چرخاننده دستگاه می باشد. دلایل دیگری از جمله خوب قرار نگرفتن سینی روی ریل و اختلال در سوئیچ کنترل صفحه چرخان نیز وجود دارد که موجب نچرخیدن سینی مایکروفر می شود.

 • بسته نشدن درب ماکروویو و سولاردم

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای مایکروفر پیش آید، خرابی قفل درب دستگاه و یا بسته نشدن آن می ‌باشد که ممکن است شما نیز با آن مواجه شده باشید. دلیل عمده آن، ضربه خوردن و استفاده نادرست است. این ایراد، عملکرد دستگاه را مختل می نماید و در صورتی که قفل درب مایکروفر درست کار نکند، دستگاه روشن نمی شود و باید تعویض گردد.

 • جرقه زدن دستگاه

جرقه زدن مایکروفر به علت سوختن دیود، قرار دادن ظروف نامناسب، آسیب دیدن قفسه داخل مایکروفر و از بین رفتن پوشش رنگ آن ایجاد می ‌شود. ولی مشکل مهمی برای دستگاه تلقی نمی‌ گردد. اگر دیدید که مایکروفر  شما جرقه زد، اصلاً نترسید. فقط سریع آن را خاموش کنید و یا از برق بکشید. دقت نمایید که اگر دیواره های دستگاه صدمه دیده است، به تعمیر و ترمیم آن بپردازید و همچنین از ظروف مناسب در داخل دستگاه استفاده نمایید. به دلیل حساس بودن تعمیر ماکروفر، بهتر است که با یک تعمیرکار حرفه ای ماکروفر از تعمیرگاه های مجاز در اصفهان تماس حاصل نمایید.

متداول ترین تعمیرات ماکروویو انجام شده در اصفهان خدمات

متداول ترین تعمیرات انجام شده در نمایندگی تعمیرات ماکروویو اصفهان خدمات

 • تعمیر مشکل مربوط به برد الکترونیکی دستگاه ماکروفر در اصفهان

یکی از مشکلات متداولی که ممکن است برای ماکروفر رخ دهد، خرابی برد الکترونیکی آن است. بروز مشکلاتی از قبیل زیر می تواند به خاطر عیب در برد الکترونیکی دستگاه باشد.

اختلال در عملکرد دکمه یا تاچ لمسی

استهلاک مدار فرمان یا صفحه گرانیت دستگاه می تواند سبب بروز این مشکل گردد و می توان اقدام به برطرف نمودن آن در ۹۰ درصد مواقع کرد و به تعویض برد نیازی نمی باشد.

عدم روشن شدن دستگاه

نوسانات برق در خیلی از مواقع باعث ایجاد این مشکل می گردد، این مسئله می تواند تأثیرات سوئی را بر منبع تغذیه به صورت مستقیم ایجاد نماید.

داغ نشدن مایکروفر

با وجود سالم بودن لامپ اشعه، اگر دستگاه تان داغ نشود، بنابراین از برد کنترل فرمانی در این رابطه صادر نمی شود.

شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروویو در اصفهان اقدام به تعمیر برد الکترونیکی دستگاه خود نمایید.

 • تعویض نمودن موتور چرخاننده سینی مایکروویو در اصفهان

در صورتی که همه قسمت های غذا به صورت کامل گرم نشود، می تواند به دلیل وجود مشکلی در چرخش سینی مایکروویو باشد. خیلی از مشتریان وقتی با تعمیرگاه اصفهان خدمات تماس برقرار می کنند، به ایراد گرم بودن یک طرف غذا و سرد بودن طرف دیگر آن اشاره می کنند. عدم چرخش سینی دستگاه، به دلایلی همچون مشکل در برد الکترونیکی آن، موتور کف و یا میکروسوئیچ ها رخ می دهد. تکنسین پیش از اینکه اقدام به تعمیر مایکروویو نماید این بخش را مورد بررسی قرار می دهد.

چه زمانی نیاز به تعمیر ماکروفر در اصفهان داریم؟

اگر مشکلاتی از قبیل جرقه زدن دستگاه، سوختن فیوز، روشن نشدن ماکروفر، اختلال در گریل آن، نچرخیدن سینی، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، کم نور بودن لامپ داخل مایکروفر، گرم نشدن غذا، مشکل فن خنک کننده دستگاه، کار نکردن دکمه های روی مایکروفر، خراب شدن برد دستگاه، بسته نشدن درب ماکروفر و خرابی قفل آن، شنیدن صدای نویز و ایراد خازن برای مایکروفر شما رخ دهد، باید از تعمیرات ماکروفر در اصفهان برای عیب یابی و تعمیر دستگاه خود بهره بگیرید تا با خدمات تخصصی که ارائه می دهند، بتوانید از مایکروفر خود مانند گذشته استفاده نمایید.

رعایت نکات اساسی جهت نگهداری مایکروویو شما

برای عملکرد بهتر دستگاه مایکروفر و مراقبت و نگهداری آن، رعایت نکات زیر ضروری می باشد:

 • دستگاه خالی را به هیچ عنوان روشن نکنید. زیرا قطعات داخلی آن آسیب می بیند.
 • سعی کنید از ظروف مخصوص ماکروفر جهت سلامت غذا ها استفاده نمایید.
 • حواستان باشد در حین استفاده از دستگاه، درب آن بسته باشد.
 • در هنگام نوسانات برق، از مایکروفر استفاده نکنید.
 •  از جوش آوردن آب در داخل دستگاه خود بپرهیزید، زیرا به دستگاه شما لطمه وارد می ‌شود.
 • برای افزایش عمر مفید دستگاه و کاهش مصرف انرژی، حتماً بعد از هر بار استفاده آن را تمیز نمایید.
 • از قرار دادن قوطی های کنسرو در داخل ماکروفر بپرهیزید. بهتر است محتوی کنسرو را در ظرف مناسبی خالی کنید و آنگاه ظرف را داخل مایکروفر قرار دهید.

در آخر باید بگوییم، تعمیرگاه اصفهان خدمات به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات مایکروویو در اصفهان با بهره گیری از کارشناسان آموزش دیده و کاربلد، خدمات بسیار با کیفیتی را به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس