به وبسایت اصفهان خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان خوش آمدید
تعمیرات یخچال در اصفهان

مرکز تعمیرات یخچال در اصفهان در محل

از شناخته شده ترین و بهترین مراکز تعمیرات یخچال در اصفهان می توان اصفهان خدمات را نام برد. تخصص و دانش ویژه ی اصفهان خدمات در زمینه ی تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید، باعث تمایز این مجموعه با دیگر رقبا شده است. امروزه انواع و اقسام ابزار و وسایل از جمله یخچال ها برای آسان تر کردن زندگی انسان ها به وجود آمده. از طرفی استفاده روزانه و مستمر از این وسایل، امکان به وجود آمدن خرابی و اختلال در آنها را بالا می برد. و این خرابی می تواند در کارهای روزمره اخلال ایجاد کند.

با توجه به پیچیده بودن ساختار یخچال ها، بهتر است برای اجتناب از هزینه اضافی، تعمیرات آنها را به یک تیم متخصص و حرفه ای بسپارید. در صورتی که به دنبال یک نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان هستید، ما اصفهان خدمات را به شما پیشنهاد می کنیم. برای آشنایی با خدمات این مرکز تعمیر یخچال در اصفهان با ما همراه باشید.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان

اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان، مفتخر است که با بهره گیری از نیروی متخصص و تعلیم دیده و همچنین با هزینه ای پایین، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. اصفهان خدمات در جهت خدمات به مردم، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات به بهترین شکل ممکن است. یکی از دلایل تمایز تعمیرگاه مجاز اصفهان خدمات با مجموعه های مشابه، امکان حضور تعمیرکار در محل مورد نظر مشتری است. به این دلیل که جابجایی یخچال ممکن است آسیب بیشتری به آنها وارد کند و وقت مشتری را بگیرد.

همچنین حضور تعمیرکار در محل باعث می شود مشتری بتواند به صورت مستقیم بر روند کار نظارت داشته باشد. اصفهان خدمات به عنوان یکی از برترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید در اصفهان، با امکان تعمیر یخچال در محل، هزینه های اضافی جابجا کردن وسیله را کاهش می دهد و خیال مشتریان را بابت جابجایی راحت می کند. ارائه ی خدمات تخصصی به مشتری و استفاده از افراد با تخصص باعث شده اصفهان خدمات به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات یخچال در اصفهان شناخته شود.

مشتریان در اصفهان خدمات این امکان را دارند که زمان حضور تعمیرکار برای تعمیر وسیله خود را تعیین کنند. همین که مشتری با اصفهان خدمات تماس گرفته و ایراد وسیله خود را شرح دهد، تعمیرکار تخصصی یخچال برای تعمیر در محل حاضر می شود. همچنین کلیه خدماتی که این مرکز ارائه می دهد، دارای گارانتی می باشد.

هزینه های مربوط به تعمیر و سرویس یخچال در اصفهان

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان

دستمزد های اصفهان خدمات کاملا منطبق با نرخی است که توسط اتحادیه تصویب شده و هزینه دیگری از مشتری گرفته نخواهد شد. همچنین گاهی اوقات مجموعه اصفهان خدمات تخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. با مراجعه به این مجموعه، مشتریان قادر خواهد بود از امکانات ویژه ی این مجموعه بهره مند شوند. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نخستین و مهم ترین ویژگی اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان، استفاده کردن از قطعات با کیفیت بالا و اورجینال برای عوض کردن قطعات دارای ایراد است.
 2. پایین تر بودن هزینه های مجموعه ی اصفهان خدمات نسبت به مجموعه های مشابه.
 3. در این مجموعه تعمیرکار قبل از شروع به کار خود، هزینه های احتمالی تعمیر یخچال را تخمین می زند. و این مسئله باعث می شود مشتری بتواند بهتر تصمیم بگیرد.
 4. دلیل موفقیت روزافزون این نمایندگی تعمیر یخچال در اصفهان این است که همواره تلاش می کند با ارائه ی خدمات بهتر به مشتری، رضایت او را جلب کند.
 5. یکی دیگر از مزیت های اصفهان خدمات این است که پس از ثبت درخواست مشتری جهت تعمیر یخچال، به او مشاوره ی رایگان می دهد که باعث رضایت و آسودگی خاطر بیشتر مشتریان شده است.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در تعمیرگاه یخچال اصفهان خدمات

برای ثبت کردن درخواست اعزام تعمیرکار از تعمیرگاه مجاز یخچال اصفهان خدمات مراحل زیر باید طی شود:

 1. ابتدا با یکی از شماره تماس هایی که در سایت مجموعه ی اصفهان خدمات قرار گرفته است، تماس بگیرید.
 2. ایراد یخچال خود را برای کارشناس مربوطه توضیح دهید تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره بدهند. پس از آن، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.
 3. تعمیرکار متخصص و دوره دیده اصفهان خدمات، در زمان و مکانی که شما معین می کنید، حاضر می شود. هزینه ای تعمیر یخچال شما را برآورد میکند و پس از موافقت شما با هزینه ی تعمیرات و روند آن، کار خود را آغاز می کند.
 4. بعد از تمام شدن کار و مطمئن شدن شما از رفع ایراد یخچال تان، دستمزد تعمیرکار را به او می پردازید. کیفیت بالای ارائه ی خدمات مجموعه ی اصفهان خدمات و همچنین رضایت مندی مشتریان، باعث شده همواره در حوزه ی کاری خود بهترین باشد.

علل برتری نمایندگی تعمیر یخچال اصفهان خدمات نسبت به برخی مراکز

 • امکان ارائه ی خدمت در ۲۴ ساعت شبانه روز.
 • استفاده کردن از قطعات و لوازم جانبی اورجینال و با کیفیت بالا برای جایگزینی با قطعات خراب و آسیب دیده یخچال فریزر و ساید بای ساید.
 • امکان حضور یافتن تعمیرکار در محل و زمانی که مشتری مایل است که این امر موجب می شود مشتری در زمانی که کار در حال انجام است، ناظر بر انجام کار باشد. و از بابت یخچال خود، نگرانی نداشته باشد.
 • ایرادات ناچیز نهایتا تا ۲ ساعت رفع می شود.
 • اصفهان خدمات به مشتریان خود ضمانت نامه کتبی سه ساله ارائه می دهد که خصوصیت بارز و با اهمیت ترین ویژگی این مجموعه است.
 • سر وقت حاضر شدن تعمیرکاران مجموعه ی اصفهان خدمات که باعث صرفه جویی در وقت مشتری می شود.
 • درصورتی که بعد از تعمیر یخچال، اگر دستگاه مجددا دچار مشکل شد تعمیرکاران مجموعه اصفهان خدمات به صورت کاملا رایگان، دوباره آن را بررسی و تعمیر می کنند. با توجه به خدمات فوق العاده ی این مجموعه،  مشتریان این امکان را دارند که با خیال راحت از اصفهان خدمات به عنوان کی از مطمئن ترین و بهترین نمایندگی های مجاز تعمیرات یخچال در اصفهان، برای تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید آسیب دیده ی خود استفاده کنند. کافی است تنها یک بار از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

ویژگی های پرسنل این مرکز تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید در اصفهان

کلیه ی اعضا و کارکنان مجموعه ی اصفهان خدمات، دوره های آموزشی تخصصی تعمیر انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید در انواع برند را در مراکز معتبر گذرانده و کار خود را آغاز کرده اند. استفاده ی این مجموعه از نیروهای متخصص، باعث شده مشتریان همواره رضایت خاطر داشته باشند. و اصفهان خدمات را به آشنایان خود نیز معرفی کنند. این تعمیرگاه مجاز، امکان دسترسی شما به برترین کارشناسان و متخصصین را فراهم نموده است. شما می توانید به سادگی از طریق شماره تماس هایی که در سایت در اختیار شما قرار گرفته، با ما ارتباط برقرار کنید. و با دراختیار گذاشتن ایرادات یخچال خود، اطلاعات کامل تر و دقیق تری دریافت کنید.

رایج ترین تعمیرات انجام شده نمایندگی تعمیر یخچال اصفهان خدمات

رایج ترین تعمیرات انجام شده نمایندگی تعمیر یخچال اصفهان خدمات

 • تعویض نمودن موتور یخچال در اصفهان

در صورتی که کمپرسور یا موتور دستگاه دچار مشکل گردد، ممکن است با مواردی که در زیر به آنها اشاره می شود مواجه گردید:

 • بیش از اندازه داغ شدن موتور
 • مشکل قطعی در فیوز برق ساختمان
 • عدم کار کردن موتور
 • ایجاد سر و صدای غیر طبیعی و زیاد در هنگام کارکردن موتور
 • وجود اتصالی در بدنه کمپرسور

هر یک از موارد ذکر شده ممکن است نشانگر این باشد که موتور یخچال شما سوخته است. به هیچ وجه تعمیر موتور دستگاه میسر نبوده و اگر سوخته باشد حتماً بایستی تعویض گردد. در نمایندگی تعمیرات یخچال اصفهان خدمات، موتورهایی که تعویض می شوند دارای ۳۶۵ روز گارانتی هستند.

 • برطرف کردن مشکل برد الکترونیکی یخچال در اصفهان

از آنجا که در بدترین شرایط ممکن، می توان تنها با صرف ۳۰ درصد از هزینه ای که قرار است برای تعویض برد یخچال در نظر گرفته شود، به تعمیر آن پرداخت، بنابراین می توان گفت تعمیر برد در مقایسه با تعویض آن صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت.

هنگام بروز مشکل برای برد یخچال، غالباً یکی از بخش هایی که در زیر آمده است دچار آسیب می شود.

 • بخش مربوط به مدار فرمان
 • منبع تغذیه دستگاه
 • آی سی های برنامه

دقت داشته باشید که در صورت عدم کار کردن برد دستگاه شما، به احتمال زیاد یکی از این بخش ها دچار صدمه شده و کمتر دیده می شود که دو یا سه مورد خرابی همزمان با هم اتفاق افتد. نمایندگی تعمیرات یخچال اصفهان خدمات قادر به تعمیر برد دستگاه شما می باشد و لزومی ندارد جهت خرید و تعویض برد هزینه های زیادی پرداخت نمایید.

خرابی و معیوب بودن فن ها می تواند یکی از علت های ایجاد سر و صدای غیر طبیعی توسط یخچال باشد

 • برطرف نمودن مشکل فن یخچال در اصفهان از طریق تعمیر و تعویض آن

خرابی و معیوب بودن فن ها می تواند یکی از علت های ایجاد سر و صدای غیر طبیعی توسط یخچال باشد، از دو تا سه فن در ساید بای ساید و یخچال، به منظور خنک سازی موتور و کندانسور و انتقال سرما بهره گرفته می شود.

مشکل در فن دستگاه می تواند به صورت های زیر ظاهر شود.

 • ایجاد قطعی در سیم پیچ مگنتی دستگاه
 • شکستن فن
 • ایجاد خشکی یا شکستگی در بلبرینگ ها

لازم به ذکر است که سر و صدای یخچال و سوختن فن می تواند به دلیل سیستم دیفراست یخچال نیز باشد. فن را می توان در پنجاه درصد موارد تعمیر کرد و در پنجاه درصد دیگر بایستی اقدام به تعویض آن نمود. شما می توانید از نمایندگی تعمیرات یخچال اصفهان خدمات، اقدام به تهیه فن اورجینال یخچال این برند با ۱۸۰ روز گارانتی نمایید.

 • تعمیر کردن بخش دیفراست دستگاه

وقتی که شما با مشکل برفک زدن یخچال مواجه می شوید، ممکن است عیبی در یکی از قطعات زیر که به آنها اشاره می شود، رخ دهد.

 • وجود مشکلی در برد الکترونیکی دستگاه
 • خرابی تایمر مکانیکی
 • معیوب بودن المنت دیفراست
 • خرابی در قطعاتی مثل، سنسور دیفراست، ترمودیسک و ترموفیوز

بعد از بازدیدی که توسط تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال در اصفهان صورت می گیرد، عیب یابی دقیق مشکل انجام شده و علت بروز مشکل برای شما شرح داده می شود.

آشنایی با رایج ترین مشکلات و ایرادات یخچال ها

درست است که در یخچال فریزرها و ساید بای ساید در اکثر برندها از فناوری پیشرفته و به روز و همچنین قطعات با کیفیت بهره گرفته شده است، اما همگی این برندها نیز می توانند با خرابی هایی مواجه شده و سبب شوند که مصرف کننده نیاز به کمک و راهنمایی از یک نمایندگی تعمیرات مجاز و معتبر لوازم خانگی در اصفهان را داشته باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی متداول ترین مشکلاتی که در هنگام استفاده از این دستگاه ها به آنها بر می خورید، بپردازیم.

 • درآمدن درب یخچال از لولا و افتادن آن

در بعضی مواقع احتمال دارد که با بسته نشدن درب یخچال به شکل صحیح مواجه شوید یا لولای درب دچار شکستگی گردد و کاملاً از دستگاه جدا شود. دلیل وقوع چنین مشکلی می تواند وارد آمدن فشار بیش از حد به درب یخچال و یا قرارگیری وسایل سنگین در درب آن باشد. در چنین شرایطی درب دستگاه به دلیل عدم تحمل وزن زیاد دچار شکستگی می گردد. زیاد بودن عمر دستگاه و فرسودگی بدنه آن نیز می تواند علت های دیگری برای این مشکل محسوب گردد. علاوه بر آن ایجاد خوردگی در قسمت اتصال درب به یخچال نیز ممکن است سبب بروز چنین عیبی گردد. با توجه به موارد ذکر شده، می توان گفت که دستگاه عمر خود را کرده است. در چنین شرایطی امکان جوش دادن مجدد این بخش از دستگاه وجود دارد و یا این که می توانید اقدام به خرید یخچال دیگری نمایید.

 • ایجاد برفک در یخچال نوفراست

برعکس یخچال های قدیمی، یخچال های نوفراست با مشکل برفک زدن و یخ زدن مواجه نمی شوند. بنابراین در صورت یخ زدن یخچال های نوفراست، می توان گفت که دستگاه دچار یک عیب جدی شده است. علت های مختلفی می تواند سبب ایجاد برفک در این نوع یخچال ها گردد. این موارد می تواند شامل پارگی و یا فرسودگی لاستیک دور درب یخچال، گذاشتن غذای داغ داخل یخچال و یا چسبیدگی غذاها به انتهای یخچال و یا نبود فاصله مناسب بین یخچال و یا دیوار و غیره باشد. البته رفع این مشکلات به سهولت امکان پذیر است. علت های دیگری همچون معیوب بودن المنت اواپراتور دستگاه، خراب بودن ترموستات، وجود مشکل در فن و غیره نیز می تواند سبب بروز چنین مشکلاتی گردد. که بایستی یک تکنسین متخصص تعمیر یخچال در اصفهان، دستگاه شما را مورد بررسی قرار دهد.

 • مشکل جمع شدن آب در پایین یخچال

در برخی از مواقع احتمال دارد که با مشکل جمع شدن آب در بخش جامیوه و طبقات یخچال مواجه شوید. یکی از دلایل بروز این مشکل این است که آب ایجاد شده از فرایند یخ زدایی یا دیفراست راهش مسدود شده و به بیرون از یخچال هدایت می شود. همچنین سوختن المنت یخ زدایی، عدم تراز بودن یخچال و وجود هر عیب دیگری در فرایند دیفراست می تواند سبب بروز این مسئله گردد.

 • ایجاد سر و صدای غیرطبیعی توسط یخچال

زمانی که کمپرسور یخچال در حال کار کردن است صدای ضعیفی از آن شنیده می شود و این صدا طبیعی به نظر می رسد. ولی در صورت ایجاد صدای آزاردهنده و زیاد از دستگاه، بایستی به بررسی مواردی همچون نبود فاصله مناسب بین یخچال و دیوار، تراز نبودن دستگاه، معیوب بودن کمپرسور و فن درون یخچال و غیره پرداخت. بهتر است این موراد توسط تعمیرکار مجرب یخچال از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در اصفهان بررسی شود.

 • عدم خنک سازی یخچال

به طور کلی دمای یخچال بین ۱ تا ۵ درجه سانتی گراد و دمای فریزر بین منفی ۱۷ تا منفی ۲۰ درجه سانتی گراد می باشد. بر این اساس، اگر دمای یخچال یا فریزر بیشتر از این اعداد باشد، یعنی دمای درون دستگاه گرم می باشد که ناشی از افت سرمای یخچال‌ است. خنک نکردن یخچال به عوامل مختلفی از جمله خرابی لاستیک دور درب یخچال، خرابی کمپرسور، ایراد درب دستگاه و عدم گردش هوا در درون یخچال بستگی دارد.

 • مشکل نشتی آب از یخچال

مشکل نشتی آب دستگاه می‌ تواند به علت ایراداتی در مخزن تخلیه آب و شیلنگ انتقال دهنده آب یخچال روی دهد.

 • روشن نشدن یخچال

مشکل در کمپرسور دستگاه و متصل نبودن به برق سبب روشن نشدن آن می گردد.

 • قطع نشدن حالت اتوماتیک یخچال

در صورت وجود مشکل در کمپرسور و یا ترموستات دستگاه، حالت اتوماتیک یخچال قطع می ‌شود و دستگاه یکسره کار می کند.

 • مشکل درب یخچال

اگر لاستیک دور درب یخچال پاره شود و یا در لولاهای آن مشکل به وجود آید، درب یخچال به طور کامل خراب می شود.

 • مشکل در یخ زدایی اتوماتیک فریزر

در واقع، عدم یخ زدایی اتوماتیک فریزر به علت وجود مشکل در ترموستات و تایمر بخش یخ زدایی می باشد.

 • روشن و خاموش شدن مکرر دستگاه

اگر یخچال به طور مداوم خاموش و روشن شود، عواملی از قبیل مشکل فن کندانسور دستگاه، ایراد در موتور کمپرسور و تمیز نبودن سیم پیچی پشت یخچال وجود دارد که باید توسط نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال در اصفهان مانند اصفهان خدمات بررسی گردد.

 • سر و صدای بیش از حد دستگاه

هنگامی که سطح زیر یخچال تراز نباشد و یا فن اپراتور یا کندانسور دستگاه دچار ایراد شده باشد، باعث سر و صدای زیاد یخچال می ‌شود.

 • کار کردن دائم یخچال

اگر یخچال بدون وقفه کار کند، ایراد از چفت نشدن درب آن و یا سیم پیچی های کندانسور می باشد.

 • سرد نبودن یخچال

مشکلاتی از قبیل تنظیم نبودن دمای یخچال، خرابی دماسنج، عدم فضای کافی جهت جریان هوای اطراف یخچال، خرابی لاستیک دور درب و ورود هوای گرم به داخل یخچال منجر به سرد بودن آن می گردد.

چه زمانی نیاز به تعمیرات یخچال در اصفهان داریم؟

چه زمانی نیاز به تعمیرات یخچال در اصفهان داریم؟

 • هنگامی که ارور های مختلفی بر روی صفحه نمایش ظاهر شود.
 • وقتی که بدنه یخچال بسیار گرم و یا دارای برق باشد.
 • زمانی که محیط داخل فریزر و یا کندانسور دستگاه برفک بزند.
 • اگر یخچال بعد از وصل شدن به برق، روشن نشود.
 • در صورتی که آب در طبقات یخچال و یا در کف آن جمع شود.
 • هنگامی که یخچال دچار افت سرما شود.
 • اگر یخچال فریزر یا ساید بای ساید صدای زیادی داشته باشد.
 • زمانی که یخچال اتومات نکند و یکسره کار کند.

نکات اساسی جهت نگهداری از یخچال در اصفهان

اگر می‌خواهید کارایی یخچال شما و عمر مفید آن افزایش یابد و زیاد به تعمیرات یخچال در اصفهان نیاز پیدا نکنید، رعایت نکات زیر ضروری می باشد.

 • از باز گذاشتن درب یخچال به مدت طولانی خودداری نمایید.
 • دقت کنید که مکان مورد نظر برای قرار دادن یخچال حتما تراز باشد.
 • حواستان باشد که غذاهای داغ را در یخچال نگذارید.
 • جهت گردش هوای بهتر یخچال، کندانسور آن را هر ۶ ماه یکبار تمیز نمایید.
 • از قرار دادن یخچال نزدیک اجاق گاز و یا آبگرمکن بپرهیزید.
 • یخچال فریزر های برفک زا را سالی دو بار تمیز کنید.
 • فاصله کافی از یخچال تا دیوار را رعایت نمایید تا هوا به راحتی عبور کند.
 • جهت جلوگیری از مشکلات ناشی از نوسانات برق، حتما از محافظ استفاده کنید.
 • یخچال خود را بیش از اندازه پر نکنید. زیرا مانع از رد و بدل هوا بین مواد غذایی داخل یخچال می شود.
Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس