به وبسایت اصفهان خدمات نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در اصفهان خوش آمدید
تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان در محل

از شناخته شده ترین و بهترین مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان می توان اصفهان خدمات را نام برد. تخصص و دانش ویژه ی اصفهان خدمات در زمینه ی تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع لباسشویی، باعث تمایز این مجموعه با دیگر رقبا شده است. امروزه انواع و اقسام ابزار و وسایل از جمله ماشین لباسشویی ها برای آسان تر کردن زندگی انسان ها به وجود آمده. از طرفی استفاده روزانه و مستمر از این وسایل، امکان به وجود آمدن خرابی و اختلال در آنها را بالا می برد. و این خرابی می تواند در کارهای روزمره اخلال ایجاد کند.

با توجه به پیچیده بودن ساختار ماشین لباسشویی ها، بهتر است برای اجتناب از هزینه اضافی، تعمیرات آنها را به یک تیم متخصص و حرفه ای بسپارید. در صورتی که به دنبال یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان هستید، ما اصفهان خدمات را به شما پیشنهاد می کنیم. برای آشنایی با خدمات این مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان با ما همراه باشید.

فهرست مطالب این صفحه

بررسی خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان

اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان، مفتخر است که با بهره گیری از نیروی متخصص و تعلیم دیده و همچنین با هزینه ای پایین، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. اصفهان خدمات در جهت خدمات به مردم، همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات به بهترین شکل ممکن است. یکی از دلایل تمایز تعمیرگاه مجاز اصفهان خدمات با مجموعه های مشابه، امکان حضور تعمیرکار در محل مورد نظر مشتری است. به این دلیل که جابجایی ماشین لباسشویی ممکن است آسیب بیشتری به آنها وارد کند و وقت مشتری را بگیرد.

همچنین حضور تعمیرکار در محل باعث می شود مشتری بتواند به صورت مستقیم بر روند کار نظارت داشته باشد. اصفهان خدمات به عنوان یکی از برترین مرکز تعمیرات لباسشویی در اصفهان، با امکان تعمیر ماشین لباسشویی در محل، هزینه های اضافی جابجا کردن وسیله را کاهش می دهد و خیال مشتریان را بابت جابجایی راحت می کند. ارائه ی خدمات تخصصی به مشتری و استفاده از افراد با تخصص باعث شده اصفهان خدمات به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان شناخته شود.

مشتریان در اصفهان خدمات این امکان را دارند که زمان حضور تعمیرکار برای تعمیر وسیله خود را تعیین کنند. همین که مشتری با اصفهان خدمات تماس گرفته و ایراد وسیله خود را شرح دهد، تعمیرکار تخصصی ماشین لباسشویی برای تعمیر در محل حاضر می شود. همچنین کلیه خدماتی که این مرکز ارائه می دهد، دارای گارانتی می باشد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

بررسی هزینه ها در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

دستمزد های اصفهان خدمات کاملا منطبق با نرخی است که توسط اتحادیه تصویب شده و هزینه دیگری از مشتری گرفته نخواهد شد. همچنین گاهی اوقات مجموعه اصفهان خدمات تخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. با مراجعه به این مجموعه، مشتریان قادر خواهد بود از امکانات ویژه ی این مجموعه بهره مند شوند. از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نخستین و مهم ترین ویژگی اصفهان خدمات به عنوان یک نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان، استفاده کردن از قطعات با کیفیت بالا و اورجینال برای عوض کردن قطعات دارای ایراد است.
 2. پایین تر بودن هزینه های مجموعه ی اصفهان خدمات نسبت به مجموعه های مشابه.
 3. در این مجموعه تعمیرکار قبل از شروع به کار خود، هزینه های احتمالی تعمیر ماشین لباسشویی را تخمین می زند. و این مسئله باعث می شود مشتری بتواند بهتر تصمیم بگیرد.
 4. دلیل موفقیت روزافزون این نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان این است که همواره تلاش می کند با ارائه ی خدمات بهتر به مشتری، رضایت او را جلب کند.
 5. یکی دیگر از مزیت های اصفهان خدمات این است که پس از ثبت درخواست مشتری جهت تعمیر ماشین لباسشویی، به او مشاوره ی رایگان می دهد که باعث رضایت و آسودگی خاطر بیشتر مشتریان شده است.

چگونگی ثبت درخواست اعزام تعمیرکار در تعمیرگاه ماشین لباسشویی اصفهان خدمات

برای ثبت کردن درخواست اعزام تعمیرکار از تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی اصفهان خدمات مراحل زیر باید طی شود:

 1. ابتدا با یکی از شماره تماس هایی که در سایت مجموعه ی اصفهان خدمات قرار گرفته است، تماس بگیرید.
 2. ایراد ماشین لباسشویی خود را برای کارشناس مربوطه توضیح دهید تا کارشناسان ما به صورت رایگان به شما مشاوره بدهند. پس از آن، می توانید درخواست خود را ثبت کنید.
 3. تعمیرکار متخصص و دوره دیده اصفهان خدمات، در زمان و مکانی که شما معین می کنید، حاضر می شود. هزینه ای تعمیر ماشین لباسشویی شما را برآورد میکند و پس از موافقت شما با هزینه ی تعمیرات و روند آن، کار خود را آغاز می کند.
 4. بعد از تمام شدن کار و مطمئن شدن شما از رفع ایراد ماشین لباسشویی تان، دستمزد تعمیرکار را به او می پردازید. کیفیت بالای ارائه ی خدمات مجموعه ی اصفهان خدمات و همچنین رضایت مندی مشتریان، باعث شده همواره در حوزه ی کاری خود بهترین باشد.

علل برتری نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان خدمات نسبت به برخی مراکز

 • امکان ارائه ی خدمت در ۲۴ ساعت شبانه روز.
 • استفاده کردن از قطعات و لوازم جانبی اورجینال و با کیفیت بالا برای جایگزینی با قطعات خراب و آسیب دیده لباسشویی.
 • امکان حضور یافتن تعمیرکار در محل و زمانی که مشتری مایل است که این امر موجب می شود مشتری در زمانی که کار در حال انجام است، ناظر بر انجام کار باشد. و از بابت ماشین لباسشویی خود، نگرانی نداشته باشد.
 • ایرادات ناچیز نهایتا تا ۲ ساعت رفع می شود.
 • اصفهان خدمات به مشتریان خود ضمانت نامه کتبی سه ساله ارائه می دهد که خصوصیت بارز و با اهمیت ترین ویژگی این مجموعه است.
 • سر وقت حاضر شدن تعمیرکاران مجموعه ی اصفهان خدمات که باعث صرفه جویی در وقت مشتری می شود.
 • درصورتی که بعد از تعمیر ماشین لباسشویی، اگر دستگاه مجددا دچار مشکل شد تعمیرکاران مجموعه اصفهان خدمات به صورت کاملا رایگان، دوباره آن را بررسی و تعمیر می کنند. با توجه به خدمات فوق العاده ی این مجموعه،  مشتریان این امکان را دارند که با خیال راحت از اصفهان خدمات به عنوان کی از مطمئن ترین و بهترین نمایندگی های مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان، برای تعمیر لباسشویی آسیب دیده ی خود استفاده کنند. کافی است تنها یک بار از خدمات این مجموعه استفاده کنید.

ویژگی های پرسنل این مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان

کلیه ی اعضا و کارکنان مجموعه ی اصفهان خدمات، دوره های آموزشی تخصصی تعمیر انواع لباسشویی در انواع برند را در مراکز معتبر گذرانده و کار خود را آغاز کرده اند. استفاده ی این مجموعه از نیروهای متخصص، باعث شده مشتریان همواره رضایت خاطر داشته باشند. و اصفهان خدمات را به آشنایان خود نیز معرفی کنند. این تعمیرگاه مجاز، امکان دسترسی شما به برترین کارشناسان و متخصصین را فراهم نموده است. شما می توانید به سادگی از طریق شماره تماس هایی که در سایت در اختیار شما قرار گرفته، با ما ارتباط برقرار کنید. و با دراختیار گذاشتن ایرادات ماشین لباسشویی خود، اطلاعات کامل تر و دقیق تری دریافت کنید.

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی در اصفهان

خدمات ارائه شده جهت تعمیر لباسشویی در اصفهان

رفع مشکل کار نکردن ماشین لباسشویی در اصفهان

در بعضی مواقع، ماشین لباسشویی شما کار نمی کند که احتمالا با این مشکل مواجه شده اید. از علل مختلف کار نکردن ماشین لباسشویی می ‌توان به عدم ورود آب، خرابی قفل درب دستگاه، اختلال در موتور و مشکل در برد الکترونیکی اشاره نمود که در ابتدا ماشین لباسشویی باید توسط تکنسین فنی در اصفهان بازدید گردد و مراحل لازم برای رفع آن صورت پذیرد.

تعمیر مربوط به تخلیه نکردن ماشین لباسشویی در اصفهان

این مشکل هنگامی روی می دهد که در ماشین لباسشویی آب جمع شود و یا اینکه در زمان خارج نمودن لباس ها مقداری آب در آن باقی بماند که علت آن، خرابی پمپ دستگاه و یا گیر کردن چیزی در آن می باشد.

برطرف نمودن بوی بد دستگاه

گاهی اوقات لباس ها بعد از شستشو با ماشین لباسشویی، بوی نامطبوعی می دهند. حتی در مواقعی که درب آن را باز می کنیم، بوی بدی را حس می کنیم. باید بگوییم که این مشکل به آسانی با استفاده از جرم گیر مخصوص ماشین لباسشویی برطرف می گردد و نیازی به تعمیرات و تماس با تعمیرگاه های لوازم خانگی در اصفهان ندارد.

تعمیر مشکل صدای غیر طبیعی دستگاه

حواستان باشد که اگر ماشین لباسشویی در حین کار دچار صدای غیر طبیعی گردید، حتما با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان تماس حاصل نمایید. زیرا این ایراد باعث آسیب جدی به دستگاه می شود و علت آن، سرویس نکردن ماشین لباسشویی، شستشوی پرده و پتو و رعایت نشدن میزان کافی لباس در دستگاه می باشد. اگر تعمیرکار علت صدای غیر عادی دستگاه را ایراد مربوط به بلبرینگ دانست، باید سریعاً این قطعه تعویض گردد.

تعمیر قفل شدن درب ماشین لباسشویی در اصفهان

اگر هنگام خارج کردن لباس از لباسشویی درب دستگاه قفل شد، این مشکل به علت ایراد در میکروسوئیچ، خرابی دستگیره و شکستن زبانه می باشد که باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیرات مشکل برد الکترونیکی دستگاه

باید بدانید که برد الکترونیکی به منزله مغز ماشین لباسشویی می باشد و در صورتی که حتی یک قطعه آن دچار مشکل شود، دستگاه دیگر کار نمی کند. برای تعمیرات برد الکترونیکی دستگاه، از تکنسین های نمایندگی ها در اصفهان بهره می‌ گیرند که چند روز به طول می ‌انجامد. سپس سرویس کار مجرب تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان، به نصب آن می پردازند. ناگفته نماند که یکی از مشکلات اصلی در ماشین لباسشویی، روشن نشدن آن می ‌باشد که مربوط به برد دستگاه است. شما می توانید جهت برطرف نمودن این ایراد با نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان مانند تعمیرگاه مجاز اصفهان خدمات تماس برقرار نمایید.

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیرات لباسشویی در اصفهان

رایج ترین مشکلات مربوط به تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان

یکی از مهمترین و پر مصرف ترین لوازم خانگی ماشین لباسشویی می باشد که دارای مدل های مختلفی بوده و هر کدام نیز از ویژگی های متفاوتی برخوردارند. درست است که ماشین های لباسشویی برندهای مختلف معمولا از کیفیت خوبی برخوردار هستند اما ممکن است با گذشت مدت زمانی از کارکرد آنها با مشکلات یا معایبی مواجه گردند. در ادامه مقاله به بیان متداول ترین ایراداتی که احتمال دارد برای ماشین لباسشویی شما در اصفهان رخ دهد، پرداخته می شود.

 • عدم روشن شدن دستگاه پس از چرخاندن ولوم مربوط به تایمر آن

ممکن است در مواقعی، علی رغم چرخش ولوم تایمر دستگاه، ماشین لباسشویی هیچگونه عکس العملی نداشته باشد. و شاید در مواردی نیز چراغ های روی صفحه نمایشگر روشن نگردد. عواملی همچون وجود مشکل در کابل رابط دستگاه، معیوب بودن کلید ماشین لباسشویی، عدم وجود جریان برق از ترمینال به کلید، اشکال در پریز برق، خرابی میکروسوئیچ و همچنین وجود قطعی در رابط های آن، خرابی دوشاخه دستگاه، معیوب بودن ترموستات و غیره می تواند سبب بروز این عیب گردد.

 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی

دلیل وقوع این مشکل می تواند مواردی همچون معیوب بودن میکروسوئیچ درب، اختلال در پمپ دستگاه، باز بودن درب، اشکال در برد الکترونیکی دستگاه، وارد آمدن صدمه به سیم کشی ماشین و یا سیم کشی رابط کلید تایمر، بسته بودن شیر ورودی آب، وجود پارگی در شیلنگ آب ورودی، مشکل در سیم کشی میکروسوئیچ و هیدروستات، معیوب بودن شیر برقی دستگاه، مسدود شدن شیلنگ آب ورودی و یا خوردگی یا خم شدن آن و غیره باشد. بهتر است این موراد توسط تعمیرکار مجرب لباسشویی از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در اصفهان بررسی شود.

 • ایجاد سر و صدای زیاد و غیر طبیعی ماشین لباسشویی

در مواقعی ممکن است مسئله کوچکی همچون تراز نبودن ماشین لباسشویی سبب ایجاد سر و صدای بیش از حد آن گردد که با بررسی مکان قرارگیری دستگاه و تنها با استفاده از یک روش ساده قادر به رفع این مشکل هستید. ولی با این حال، وجود ایرادات فنی نیز در مواردی می تواند منجر به ایجاد سر و صدای آزاردهنده دستگاه گردد که در این صورت بایستی یک تعمیرکار مجرب در اصفهان به بررسی دستگاه شما بپردازد. مثلاً معیوب بودن بلبرینگ ها، عدم قرارگیری هیتر در محل اصلی خود، خرابی تسمه یا پولی، درآمدن لاستیک دور درب از جای اصلی خود ( به جهت کیفیت پایین لاستیک)، شکستگی سه نظام نگهدارنده ماشین، وجود عیب در بلبرینگ های موتور و غیره می تواند چنین مشکلی را ایجاد نماید.

 • نشتی آب دستگاه

از جمله ایرادات بسیار رایج ماشین های لباسشویی که می توان به آن اشاره نمود، نشتی آب دستگاه است. شما بایستی جهت رفع این مشکل، مکان دقیق نشتی را بیابید. به همین منظور، هنگامی که دستگاه روشن است و کار می کند باید به بررسی دقیق نقاطی از آن بپردازید. این نقاط می تواند مواردی همچون بخش جاپودری دستگاه، لاستیک دور درب، واتر پمپ ماشین و غیره باشد. در صورت پارگی لاستیک دور درب، باید اقدام به تعویض آن نمایید. می توانید در صورت شکستگی جاپودری، به تعویض آن پرداخته و یا با کمک جوش پلاستیکی درصدد تعمیر آن برآیید. توصیه می شود موراد تخصصی توسط تعمیرکار مجرب لباسشویی از تعمیرگاه های مجاز و معتبر در اصفهان بررسی شود.

 • عدم انجام فرایند شستشو پس از مرحله آبگیری توسط دستگاه

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما رخ دهد، این است که علی رغم آبگیری دستگاه، مرحله بعدی شستشو انجام نمی شود. از جمله عواملی که می تواند سبب بروز این مشکل شود، عبارتند از: معیوب بودن هیدروستات دستگاه، خرابی بوبین یا موتور تایمر، وجود اشکال در اتصالات و سیم رابط میان موتور تایمر و هیدروستات و غیره. جهت رفع مشکل، اقدام به بررسی دقیق موارد ذکر شده نموده و به تعمیر یا تعویض بخش های معیوب بپردازید. با دستگاه اهم متر می توانید وضعیت سیم کشی ها را چک کنید.

 • عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی می تواند از دیگر مشکلات شایعی باشد که به دلیل انسداد فیلتر تخلیه و یا معیوب بودن پمپ تخلیه رخ می دهد.

 • متوقف شدن و کار نکردن دستگاه

ماشین لباسشویی ممکن است در مواردی کار نکند که این ایراد می تواند به دلایلی همچون وجود مشکل در میکروسوئیچ درب و یا قفل ایمنی آن اتفاق افتد. و بهتر با نمایندگی های مجاز تعمیر لباسشویی در اصفهان تماس حاصل نمایید.

 • شستشوی ناقص ماشین لباسشویی

معیوب بودن تایمر و یا وجود خرابی و مشکل در برد اصلی دستگاه می تواند علت بروز این مسئله باشد.

 • عدم چرخش مخزن ماشین و کاهش سرعت کارکرد آن

این مشکل می تواند به دلیل خرابی موتور دستگاه پیش آید.

مواردی مهم جهت استفاده و نگهداری از ماشین لباسشویی

در اینجا به بیان نکاتی جهت نگهداری از ماشین لباسشویی پرداخته می شود تا با بکارگیری آنها عمر ماشین لباسشویی را افزایش داده و سبب بهبود عملکرد آن گردید و دیرتر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان پیدا نمایید.

 • سعی کنید جهت شستشوی هر نوع لباسی از برنامه مربوط به آن استفاده کنید.
 • مکانی را برای ماشین لباسشویی در نظر بگیرید که کاملاً تراز باشد.
 • ماشین را بیش از حد ظرفیت اش پر از لباس نکنید.
 • اقدام به شستشوی لباس ها به صورت پشت سر هم و بی وقفه نکنید.
 • به پاکسازی فیلتر و جاپودری لباسشویی بعد از هر بار شستشو بپردازید.
 • ماشین لباسشویی را در صورتی که صداهای عجیب از آن به گوش می رسد، فوراً خاموش کرده و اقدام به برقراری تماس با یکی از نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی در اصفهان نمایید.
 • در صورتی که دستگاه شما دچار نشتی آب است آن را کاملاً جدی بگیرید و با نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان تماس حاصل نمایید.
۱/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با کارشناس